Asron Sigorta bir markasıdır.

Basın Odası

“Enerji ve enerjiye bağlı sektörlerdeki tecrübemizle enerji santrallerinin inşaat, montaj ve operasyonel risklerini güvence altına alıyoruz”

“TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK YERLİ SİGORTA BROKERİ” olma özelliğini taşıyan Aktif Bank İştiraki Sigortayeri Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş., enerji, inşaat, tekstil, otomotiv, finansal hizmetler ve sağlık sektörlerinde önemli sigorta teminatları, danışmanlık ve risk analizi hizmetleri sağlıyor.  Yenilenebilir enerji alanında, güneş enerjisi tesislerinin kurulumu ve işletme dönemleri için sağladığı teminatlarla sektörde […]


Devamı

“Ülkemizin siber güvenlik sahasında güçlenmesine katkıda bulunmaya devam edeceğiz”

Sigortayeri Genel Müdürü Cüneyt Tanrıverdi Best Sigorta Dergisine verdiği röportajda Sigortayeri olarak Asron Sigorta markası altında bankacılık, enerji ve perakende sektörlerine yönelik Türkiye ve yurtdışında çok sayıda kurumsal müşterilere siber risk sigortaları konusunda hizmet verdiğini anlattı.


Devamı

Cüneyt Tanrıverdi Sigortayeri

Sigortayeri’nden ‘Siber Risk’lere Güvence!

Türk sigorta sektöründe çoklu dağıtım kanalı ile çalışan tek Sigorta ve Reasürans Brokeri Sigortayeri, ana sponsoru olduğu Entegre Siber Güvenlik Teknoloji Platformu etkinliğinde, dijitalleşen dünyada önemi her geçen gün artan siber güvenlik alanının oyuncularıyla bir araya gelerek, siber risklere karşı sunduğu teminatları anlattı.


Devamı

Sigorta müşterilerimize zaman kazandırmayı vaat ediyoruz!

Günümüzde En Değerli Unsur Zaman ve Online Brokerlik Sayesinde Sigorta Müşterilerimize Değerli Zamanlarını Kazandırmayı Vaat Ediyoruz! Türkiye’de dijital alana yatırım yapan ilk 3 sektörden biri olan sigortacılık sektörü için dijitalleşme süreci gerek satış gerekse pazarlama alanında son yıllarda oldukça hızlı bir şekilde ivme kazandı.


Devamı

Sigortayeri Genel Müdürü Cüneyt Tanrıverdi, Hayatımız Sigortalı dergisine konuştu!

Hayatımız Sigortalı dergisine röportaj veren Sigortayeri Genel Müdürü Cüneyt Tanrıverdi; ‘Z’ kuşağı, sigorta sektörü için büyük fırsat yaratacak! dedi.


Devamı