Asron Sigorta bir markasıdır.

Basın Odası

Cüneyt Tanrıverdi Sigortayeri

Sigortayeri’nden ‘Siber Risk’lere Güvence!

Türk sigorta sektöründe çoklu dağıtım kanalı ile çalışan tek Sigorta ve Reasürans Brokeri Sigortayeri, ana sponsoru olduğu Entegre Siber Güvenlik Teknoloji Platformu etkinliğinde, dijitalleşen dünyada önemi her geçen gün artan siber güvenlik alanının oyuncularıyla bir araya gelerek, siber risklere karşı sunduğu teminatları anlattı.


Devamı

Sigorta müşterilerimize zaman kazandırmayı vaat ediyoruz!

Günümüzde En Değerli Unsur Zaman ve Online Brokerlik Sayesinde Sigorta Müşterilerimize Değerli Zamanlarını Kazandırmayı Vaat Ediyoruz! Türkiye’de dijital alana yatırım yapan ilk 3 sektörden biri olan sigortacılık sektörü için dijitalleşme süreci gerek satış gerekse pazarlama alanında son yıllarda oldukça hızlı bir şekilde ivme kazandı.


Devamı

Sigortayeri Genel Müdürü Cüneyt Tanrıverdi, Hayatımız Sigortalı dergisine konuştu!

Hayatımız Sigortalı dergisine röportaj veren Sigortayeri Genel Müdürü Cüneyt Tanrıverdi; ‘Z’ kuşağı, sigorta sektörü için büyük fırsat yaratacak! dedi.


Devamı

Aktif Bank ve Sigortayeri ile Fiba Holding ve Fiba Emeklilik 1 Milyar TL’lik Anlaşmaya İmza Attı

Sigorta Brokerlik pazarının önemli oyuncularından Aktif Bank iştiraki Sigortayeri Sigorta ve Reasürans Brokerliği, Fiba Holding ve Fiba Emeklilik ile Grup Kredi Hayat, Bireysel Emeklilik ve Sigorta Brokerliği alanında önümüzdeki beş yıl için birlikte çalışma kararı aldı.


Devamı

YEPAŞ & UNICO Sigorta işbirliği ile Sigorta paketi hediye!

YEPAŞ, Unico Sigorta ile dev bir işbirliğine imza attı. YEPAŞ’ın serbest tüketici müşterileri, ücretsiz sigorta paketlerine sahip oluyor. Bireysel kullanıcılar “EnerjikEvim Kampanyası”, sanayi ve ticarethane kullanıcıları ise “EnerjiKobi Kampanyası” ile bu hizmetlerden faydalanabiliyor.


Devamı