Basın Odası

Sigorta müşterilerimize zaman kazandırmayı vaat ediyoruz!

Günümüzde En Değerli Unsur Zaman ve Online Brokerlik Sayesinde Sigorta Müşterilerimize Değerli Zamanlarını Kazandırmayı Vaat Ediyoruz! Türkiye’de dijital alana yatırım yapan ilk 3 sektörden biri olan sigortacılık sektörü için dijitalleşme süreci gerek satış gerekse pazarlama alanında son yıllarda oldukça hızlı bir şekilde ivme kazandı.


Devamı

Sigortayeri.com Artık Mobilde!

Sektörün önde gelen sigorta firmalarının ürünlerini müşterilerin ihtiyaçlarına göre seçmesini ve karşılaştırmalı olarak sigortalara ulaşmasını sağlayan “Sigortayeri.com”, online ortamda sunduğu kolay, hızlı ve güvenilir sigortacılık deneyimini şimdi mobil ortamda da müşterilerinin hizmetine sundu.


Devamı

“Sigortacılık” kategorisinde “En İyi Web Sitesi” sigortayeri.com!

Türkiye’deki en iyi internet ve web uygulamalarının belirlendiği Altın Örümcek Web Ödülleri’nin ‘Sigortacılık’ kategorisindeki en iyi web sitesi ‘Sigortayeri.com’ seçildi.


Devamı

Beşiktaş Sigortayeri’nde Hem Taraftar Hem Beşiktaş Kazanıyor!

Sektörün önde gelen sigorta firmalarının ürünlerini kişilerin ihtiyaçlarına göre seçmesini ve karşılaştırmalı olarak sigortalara ulaşmasını sağlayan Sigortayeri ile Türkiye’nin önde gelen spor kulüplerinden Beşiktaş Jimnastik Kulübü, taraftarını, Beşiktaş Sigortayeri ile buluşturdu.


Devamı

Sigortayeri.com, Trafik ve Kasko sigortasında 1 dakikada 8 ayrı teklif sunuyor

Sektörün önde gelen sigorta firmalarının ürünlerini kişilerin ihtiyaçlarına göre seçmesini ve karşılaştırmalı olarak sigortalara ulaşmasını sağlayan Sigortayeri, Trafik ve Kasko sigortası yaptırmak isteyenlere en kısa sürede en geniş seçeneği sunuyor.


Devamı