Beşiktaş Sigortayeri’nde Hem Taraftar Hem Beşiktaş Kazanıyor!

Sigortacılığa yeni bir soluk getiren Sigortayeri ile Beşiktaş Jimnastik Kulübü güçlerini birleştirerek büyük bir işbirliğine imza attı ve taraftarın sigorta markası Beşiktaş Sigortayeri’ni yarattı. 

Sektörün önde gelen sigorta firmalarının ürünlerini kişilerin ihtiyaçlarına göre seçmesini ve karşılaştırmalı olarak sigortalara ulaşmasını sağlayan Sigortayeri ile Türkiye’nin önde gelen spor kulüplerinden Beşiktaş Jimnastik Kulübü, taraftarını, Beşiktaş Sigortayeri ile buluşturdu.

Beşiktaş Sigortayeri, siyah beyazlıların Resmi Sigorta Platformu olarak hizmet vermeye başlamıştır. Karakartala gönül veren tüm taraftarlar Beşiktaş Sigortayeri’ne www.sigortayeri.com/besiktas sayfasından ya da 444 10 50 Destek Hattı’ndan ulaşabilmektedirler.

Taraftarlar sigortalarını, burada karşılaşacakları teklif ve seçeneklere göre yaptırdıklarında bundan Beşiktaş Kulübü de belli bir gelir elde etmekte ve böylece hem kendileri hem de Beşiktaş kazanmaktadır.

20 sigorta şirketinden karşılaştırmalı teklif ve takıma destek bir arada

Beşiktaş Sigortayeri’ne, gerek www.sigortayeri.com/besiktas sayfasından gerekse 444 10 50 Destek Hattı’ndan ulaşan Beşiktaşlılar, öncelikle karşılaştırmalı teklifleri görebilmekte ve “En iyi Fiyatlı Sigortacılık Ürünleri”ne hızlı bir şekilde ulaşabilmektedirler.

Trafik Sigortası’ndan DASK’a kadar tüm sigortacılık branşlarındaki ürünlere Beşiktaş Sigortayeri markasıyla ulaşabilen Beşiktaş Taraftarı, hem 20 sigorta şirketinden karşılaştırmalı teklif alabilmekte hem de takımına gelir yaratarak destek olabilmektedirler.

Ayrıca Beşiktaşlılara özel Beşiktaş Trafik ve Beşiktaş Kasko ürünleri’ni, tüm Anadolu Sigorta acentelerinden ve Türkiye İş Bankası Şubeleri’nden temin edebilmektedirler.