Hakkımızda

Biz Kimiz?

Türk sigorta sektöründe çoklu dağıtım kanalı ile çalışan tek Sigorta ve Reasürans Brokeri olma özelliği taşıyan Sigortayeri, 37 Milyon TL ödenmiş sermayesi ile Aktif Bank iştiraki olarak 2013 yılında faaliyete geçmiştir.

1 milyon üzeri bireysel ve kurumsal müşteriye sigorta ve reasürans aracılık hizmetleri sağlayan Sigortayeri, müşterilerinin sigorta ihtiyaçlarına en iyi çözüm önerileri üretmek üzere global pazarda faaliyet gösteren birçok sigorta ve reasürans şirketi ile iş birliği yapmaktadır. Sigortayeri, teknolojik alt yapısı, 360 derece iletişim kanalları ve yenilikçi yaklaşımıyla birlikte online, mobil ve sms kanalı gibi satış faaliyetlerinde Türkiye’nin önde gelen markalarının sigorta çözüm ortağı olarak büyük kitlelere ulaşmıştır.

2016 yılı sonu itibariyle sektörün en büyük ilk 10 oyuncusu arasında yer alan Sigortayeri, Mayıs 2017 itibariyle kurumsal müşterilerine ASRON SİGORTA markasıyla hizmet vermeye başlamıştır.

ASRON Sigorta bu yapısı ile hem kendi ürünlerini tasarlamakta hem de sektörde kurumsal ve bireysel müşterilere aynı kalitede hizmet sunmaktadır. Farklı bakış açıları geliştirme konusunda sektörde öncü firmalardan olan ASRON SİGORTA, kurumsal sigorta faaliyetleri konusunda güçlü plasman ekibi ile yurt içi ve yurt dışı olmak üzere geniş bir coğrafyada önemli sigorta teminatları, danışmanlık ve risk analizi hizmetleri sağlamaktadır. Bu kapsamda İnşaat, Sağlık, Enerji, Tekstil, Otomotiv ve Finansal hizmetler sektörlerinde önemli projelerde sigorta çözüm ortağı olarak yer almaktadır.

Değerlerimiz

  • Müşterilerimizi tanır ve onlara en iyiyi en kolay yoldan sunarak işlerini kolaylaştırırız,
  • İş birliklerimizde karşılıklı güven ve kazancı esas alırız,
  • Sektörde ilkleri hedefler, öncü ve yenilikçi duruşumuz ile bunları gerçekleştiririz,
  • Heyecan ve azmimizi sunduğumuz ürün ve hizmetlerin daha iyisini yapmak için sürekli canlı tutarız,
  • Faaliyette bulunduğumuz çevre ve sektörün gelişimine daima katkı sağlarız.

Misyonumuz

Müşterilerimizin tüm sigorta ihtiyaçlarına yönelik en verimli çözümleri sunan bir organizasyon olmak.

Vizyonumuz

Kurumsal ve Bireysel alanlarda sigorta denildiğinde akla gelen ilk adres olmak.