Havacılık

Havacılık

Günümüzde artan kullanımı ile ciddi bir tecrübe gerektiren havacılık giderek daha fazla önem kazanacak bir alan. Risklerin gerçekleşmesi durumunda, maddi ve manevi olarak yüksek bedeller oluşması nedeniyle, bu branş’ta sahip olduğunuz poliçelerin çalışıyor olması için uzman kadromuzla sizlere destek oluyoruz.

+90 (212) 340 8581 BİZE ULAŞIN

Hava Taşıtları Tekne (Gövde) Sigortaları

Hava taşıtının, yerde dururken, hareket halindeyken (taksi hali) ya da uçuş sırasındaki herhangi bir nedenle oluşan zararlarına karşı teminat sağlıyoruz.

Hava Taşıtları - Üçüncü Kişilere Karşı Sorumluluk Sigortaları

Hava taşıtının işletilmesinden ya da hava taşıtından herhangi bir cismin düşmesinden kaynaklanan ve işleticinin yasal olarak sorumlu olduğu, üçüncü kişilerin canına ya da malına gelebilecek zararlara karşı teminat sağlayan bir üründür.

Yolcu Sorumluluk Sigortaları

Uçakta bulunan biletli yolcuların bir kaza sonucunda uğrayacakları ölümlü ve ölümsüz bedensel zararlarını sigortalının yasal sorumlulukları çerçevesinde teminat sağlıyoruz.

Pilotlar İçin Lisans Kaybı

Pilotlar için ciddi bir risk olan lisans kaybı, sigorta başlangıcında lisansı ve geçerlilik belgesi olan bir pilotun, sigorta süresi içinde bedensel bir yaralanma , bir hastalık sonucunda geçici veya sürekli olarak lisansını kullanamaz duruma gelmesini ya da yitirmesi riskini teminat altına alıyoruz.

Havalimanı İşleticisi Sorumluluk Sigortaları

Havalimanı sahip ve işleticileri, ister devlet, ister yerel veya özel idareler olsun, havalimanının işletilmesinden doğan, uçakların, uçak yolcularının ve üçüncü kişilerin bedensel ve parasal zararlarını karşılamakla yükümlüdür. Bu ürünümüzle bu riskleri teminat altına alıyoruz.

Yolcu ve Uçuş Ekibi Koltuk Ferdi Kaza Sigortası

Uçak yolcuları ile uçuş ekibinin bir kaza nedeniyle, ölüm-sürekli tam sakatlık-tedavi giderleri gibi bedensel zararlarını teminat altına aldığımız bir üründür.