Sigortasını Sigortayeri.com’dan yaptıranlar, mil kazanıyor

Türkiye’nin lider online sigorta karşılaştırma sitesi Sigortayeri.com, Türk Hava Yolları’nın (THY) yolcu programı Miles & Smiles’la çok avantajlı bir kampanyaya imza atıyor. Sigortayeri.com’dan satın aldığınız her sigorta poliçesinde, harcamanızı hangi kredi kartınızla yaparsanız yapın Miles & Smiles kartınıza bonus mil kazanacaksınız. Üstelik, Sigortayeri.com’da her 1 TL harcamanıza 1 Mil kazandıran kampanyada, Seyahat Sigortaları’nda her 1 TL harcamaya tam 6 mil kazanma fırsatı da var.

Sigortasını Sigortayeri.com’dan yaptıranlar, THY yolcu programı Miles&Smiles’dan miller kazanıyor

Teknolojik altyapısı, 360 derece iletişim kanalları ve yenilikçi yaklaşımıyla uzun ve karmaşık sigorta teklifi ve satın alma süreçlerini tüm ziyaretçileri için basite indirgeyen Sigortayeri.com, yeni kampanyalarıyla gerek internet sitesi, gerekse mobil uygulama veya çağrı merkezi aracılığı ile satın alma yapan herkese büyük avantajlar da sunuyor.

Sigortayeri.com’un THY’yle işbirliğiyle yeni başlattığı ve 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek yeni kampanyasında, Sigortayeri.com’dan yapılan tüm harcamalarda Miles&Smiles kartına bonus miller yükleniyor.

Bonus mil kazanmak için, Sigortayeri.com’da önce ihtiyacınız olan sigorta türündeki size en uygun poliçeyi seçiyorsunuz. Ardından ödeme ekranında Miles&Smiles kutucuğuna tıklayarak, açılan ekrana Miles&Smiles kartınızın üzerinde yer alan TK numaranızı yazıyorsunuz. Daha sonra satın alma işleminizi dilediğiniz herhangi bir kredi kartıyla yapabiliyorsunuz. Satın alınan poliçe tutarındaki mil, TK numarasını girdiğiniz zaman  Miles&Smiles kartınıza yükleniyor.

Avantajlarla dolu kampanyada, Sigortayeri.com’daki her 1 TL’lik harcamanız için 1 Bonus Mil kazanırken, Seyahat Sigortalarına özel olarak her 1 TL’lik harcamanız için 6 Bonus Mil kazanıyorsunuz.