Sigortayeri.com Artık Mobilde!

Online sigortacılığın lideri “Sigortayeri.com” sunduğu yeniliklere bir yenisini daha ekledi. Sigortayeri mobil uygulaması ile artık sadece ruhsatta bulunan QR kod kullanılarak onlarca sigorta şirketinden teklif alınabiliyor ve telefonla araç fotoğraflarını çekerek kaza tespit tutanağı doldurulabiliyor.

Sektörün önde gelen sigorta firmalarının ürünlerini müşterilerin ihtiyaçlarına göre seçmesini ve karşılaştırmalı olarak sigortalara ulaşmasını sağlayan “Sigortayeri.com”, online ortamda sunduğu kolay, hızlı ve güvenilir sigortacılık deneyimini şimdi mobil ortamda da müşterilerinin hizmetine sundu.

Sigortacılıkta ilklere imza atan “Sigortayeri.com”un son yeniliği olan mobil uygulaması ile araç sahipleri neredeyse hiçbir bilgi girişi yapmaya gerek kalmadan ruhsatta bulunan QR kodu okutarak trafik sigortası tekliflerine saniyeler içinde ulaşabiliyor. Kasko ve konut sigortasında ise gerekli bilgilerin müşteriden alınmasının ardından müşteri, sigorta uzmanları tarafından aranıyor ve kendisine sunulan karşılaştırmalı teklifler ile ihtiyacına en uygun sigortaya en iyi fiyat garantisiyle sahip olabiliyor. Tüm bunların yanı sıra müşteriler, DASK ve seyahat sigortasında ise karşılaştırmalı tekliflere sadece 3 adımda kolayca ulaşabiliyor ve alternatifli ödeme seçenekleriyle satın alabiliyor.

“Sigortayeri.com”un mobil uygulaması ile Mobil Kaza Tespit Tutanağı da kolayca hazırlanıyor. Kazanın gerçekleştiği yer GPS üzerinden tespit ediliyor, kazanın oluş şekli kağıt veya form kullanmadan kroki üzerinde işaretleniyor,  kaza anı fotoğrafları çekiliyor, araç ve poliçe bilgilerine hızlıca erişiliyor ve kolayca hasar dosya numarasının oluşturulması sağlanıyor.

Uygulamada yer alan Hasar Merkezi desteği ile, hasar sonrası ne yapılacağı da adım adım takip edilebiliyor ve kontrol listesinden hangi evrakların temin edilmesi gerektiği görüntülenebiliyor.

“Sigortayeri.com”un mobil uygulaması tüm bu özelliklerinin yanı sıra Sesli Komut Özelliği ile uygulama içerisinde dolaşma, Vade Hatırlatıcım ile vade tarihi için hatırlatma, Acil Yardım Butonu ile acil durumlarda Sigortayeri Destek Hattı’nı hızlıca arayabilme, “Sigortayeri.com”dan daha önce alınmış tekliflere ve poliçelere ulaşabilme, kampanyalardan haberdar olma gibi birçok imkan sunuyor. Ayrıca Sigorta Asistanım ile müşteri olan ya da olmayan herkes, sigortacılıkla ilgili tüm sorularına Whatsapp, Skype, SigortayerineSOR, 7/24 Müşteri Hizmetleri’nden cevap alabiliyor.

 

Şu an için sadece Apple Store’larda kullanılan Sigortayeri.com’un mobil uygulamasından iOS 7.0 veya üstü yazılım kullanan iPhone, iPad ve iPod touch kullanıcıları yararlanabiliyor.