Sigortayeri.com, Trafik ve Kasko sigortasında 1 dakikada 8 ayrı teklif sunuyor

Sigorta sektöründe yenilikçi uygulamaların lideri Sigortayeri.com, Trafik ve Kasko sigortalarında da fark yaratıyor. Sigortayeri’nin 3950 hattına TCK No’sunu ve plaka numarasını kısa mesaj olarak gönderenler, hem trafik ve/veya kasko sigortalarının vadesinin gelip gelmediğini öğreniyor, hem de vadesi gelmişse tam 60 saniye içerisinde 8 ayrı teklifle karşılaşıyor. 

Sektörün önde gelen sigorta firmalarının ürünlerini kişilerin ihtiyaçlarına göre seçmesini ve karşılaştırmalı olarak sigortalara ulaşmasını sağlayan Sigortayeri, Trafik ve Kasko sigortası yaptırmak isteyenlere en kısa sürede en geniş seçeneği sunuyor.

Sigortayeri’nin 3950 kısa mesaj hattına, Türkiye Cumhuriyeti Kimlik No’larını ve plaka numaralarını boşluk bırakarak gönderen müşteriler, fiyat olarak en uygun trafik ve/veya kasko sigortası tekliflerine, sadece 60 saniyede ve yine kısa mesaj olarak ulaşıyor.

Sigortayeri, kısa mesaj gönderen müşterinin sigortasının vadesi geldiyse, sadece 1 dakika içerisinde 8 ayrı teklif sunarken, eğer müşterinin vadesi gelmediyse  de bilgilerini otomatik vade havuzuna aktarıyor ve vade tarihi geldiğinde ise müşteri poliçe yenilemek için çağrı merkezi tarafından aranarak yine kendisine en uygun teklifler sunuluyor. Bu yolla sigorta yapan müşteriler ayrıca TTNet, Shell, Lukoil gibi firmalardan hediyeler ve THY Miles&Smiles’dan bonus miller kazanıyor.